آمبولانس های VIP

آمبولانس vip برای سفارتها و خارج از کشور

مرکز آمبولانس ناجی بعنوان مدرن ترین مرکز آمبولانس خصوصی در کشور وظیفه خود میداند تا در کنار ارائه خدمات پیشرفته پزشکی از منزلت و شخصیت جامعه پزشکی کشورمان حراست نماید.

به همین منظور با ایجاد واحد تشریفات این امکان فراهم آمده است تا بیماران دیپلمات حاضر در ایران و گروههای توریستی مراجعه کننده به کشورمان را تحت پوشش قرار دهیم.

آمبولانسهای VIP مرکز آمبولانس ناجی در واقع همان آمبولانسهای مراقبتهای ویژه هستند و از نظر تجهیزاتی هیچگونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. تفاوت آمبولانسهای VIP در پرسنل درمانی و کادر مربوطه میباشد. این پرسنل از میان بهترین و کارآزموده ترین پرسنل درمانی انتخاب گردیده اند و قادر هستند به زبان های مختلف ( انگلیسی؛ عربی؛ ترکی؛ کردی و…) صحبت کنند.

 

بسیاری از سفارتخانه های حاضر در کشورمان و همچنین بسیاری از شرکتهای خارجی و سازمانهای بین المللی از خدمات VIP مرکز آمبولانس ناجی استفاده می نمایند.

خدمات مرکز آمبولانس ناجی با کسب مجوزهای لازم و استفاده از پلاک انتظامی بین المللی ( کاپوتاژ) به بیرون از مرزهای کشورمان نیز گسترش یافته و در ماموریتهای متعدد اقدام به انتقال بیماران از مبداء یا به مقصد کشورهای همسایه ( ترکیه؛ ایالت کردستان؛ عراق؛ افغانستان؛ ارمنستان؛ آذربایجان و….) نموده ایم. این خدمان در سریعترین زمان ممکن قابل دسترسی میباشد.