• 021.88464000
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24 ساعته هر روز هفته در خدمت شما هستیم

وبلاگ

آمبولانس هوایی و هلی کوپتر امداد کشورمان در مسیر تعالی و پیشرفت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

انتقال هوایی بیماران هرچند که از سالهای پیش از انقلاب در ایران انجام می شده است و همچنین زمان زیادی از استفاده کشورهای اروپایی و امریکا از سرویس هوایی انتقال بیماران نیز میگذرد ولی فعالیت چشمگیر و پرحجم این سرویس و خدمت مورد نیاز در کشورما ایران به کمتر از دو دهه قبل باز میگردد!

سازمانهای دولتی همچون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی و سازمانهای نظامی به فراخور مسئولیتی که دارند توانستند در ایران این مهم را به انجام رسانند ولی این سازمانها و همچنین جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران هرکدام محدودیتهایی برای برد پروازی - منطقه فعالیت و اضطرار حادثه  دارند که موجب میگردد بیماران در مسافت های طولانی تر و یا با مشکلات غیر اضطراری نتوانند از این سرویس دولتی و نیمه دولتی استفاده نمایند.

لذا انجام انتقال های هوایی توسط بخش خصوصی به امری ناگزیر و مورد نیاز بدل گردید.

مرکز آمبولانس ناجی از بیش از یک دهه قبل اقدام به انجام اسکورت های پزشکی و انتقال بیماران از طریق پرنده های مسافری یا اختصاصی نموده است و به یاری پروردگار و همیاری مسئولین دلسوز کشور در سالهای اخیر موفق شدیم انتقال هوایی بیماران با هواپیماها و هلی کوپترهایی که اختصاصا بعنوان آمبولانس هوایی تجهیز گردیده اند را به انجام رسانیم.

حالا میتوانیم همپای کشورهایی که دارای سرویس آمبولانس هوایی هستند حرکت کرده و بیماران را در سراسر کشور و همچنین در خارج از کشور منتقل نماییم.

به امید روزی که بعنوان بهترین و معتبرترین خطوط هوایی انتقال بیماران در منطقه شرق وغرب آسیا و آسیای مرکزی بتوانیم به مردم کشورهای دیگر نیز کمک کنیم.

 

همکاران زحمت کش اورژانس 115 مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی

 

+

دپارتمان هوایی مرکز آمبولانس ناجی

خواندن 1088 دفعه
آمبولانس هوایی و هلی کوپتر امداد کشورمان در مسیر تعالی و پیشرفت - 5.0 out of 5 based on 1 vote