نگهداری از سالمندان در منزل

نگهداری از سالمندان در منزل توسط مرکز پرستاری ناجی

انسان ها در 2 دوره از زندگي بيشتر از زمان هاي ديگر به نگهداري و مراقبت و توجه نياز دارند. دوران كودكي و دوران كهنسالي شايد در بررسي هاي دقيق دريابيم كه چقدر اين 2 دوره از زندگي انسان ها به یکدیگر شباهت دارد. همان طور كه يك كودك نيازمند توجه و محبت مي باشد، يك فرد سالمند نيز به اين فاكتورها احتياج دارد. شاید نگهداری از سالمندان درمنزل کار ساده ای نباشد اما همان طور كه يك كودك به تنهايي قادر به رفع نيازهاي روزمره خود مانند غذا خوردن، خوابيدن، راه رفتن و … نيست شايد يك سالمند نيز به تنهايي قادر به رفع اين گونه احتياجات روزمره نباشد. حضور سالمندان به عنوان عزيزترين و گران قدرترين افراد يك خانواده در منزل مي تواند موجب دلگرمي و شادكامي كليه افراد خانواده باشد.

شرایط نگهداری از سالمندان در منزل

واحد نگهداري از سالمندان ناجي با برخورداري از آخرين يافته هاي پزشكي و روانسناسي و كادر مجرب آمادگي خواهد داشت تا از عزيزان شما در منزل خودتان نگهداري و مراقبت نمايد. پرسنل اين واحد با دقت بسيار انتخاب شده اند و همگي ايشان كساني هستند كه علاوه بر تجربيات زياد سالمندان را به خوبي درك كرده و به احساسات آنان توجه مي كنند. اين پرسنل آموزش ديده بوده و  وظيفه ی نگهداري و مراقبت از سالمندان را به خوبي انجام می دهند و می توانند احتياجات روزمره اين عزيزان را برطرف نمايند.

مركز پرستاري و مراقبت هاي باليني ناجي آمادگي خواهد داشت تا در صورت نيازبا ارائه توضيحات در خصوص نحوه نگهداری از سالمندان در منزل و شرايط لازم براي انجام اين مهم شما را در انتخاب پرستار واجد شرايط ياري نمايد.

كارشناسان ناجي در تمام مدت شبانه روز آماده پاسخگويي به شما در خصوص نحوه عقد قرارداد و اعزام پرستار مي باشند. در صورتی که نیاز به پرستار با تجربه جهت نگه داری از سالمند خود دارید با شماره 88464000 تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مرکز پرستاری ناجی از ساعت 9 الی 17 آماده مشاوره و پاسخ گویی به تمامی سوالات شما هستند .