نگهداری از سالمندان در منزل

نگهداری از سالمندان در منزل توسط مرکز پرستاری ناجی

انسان ها در 2 دوره از زندگی بیشتر از زمان های دیگر به نگهداری و مراقبت و توجه نیاز دارند. دوران کودکی و دوران کهنسالی شاید در بررسی های دقیق دریابیم که چقدر این 2 دوره از زندگی انسان ها به یکدیگر شباهت دارد. همان طور که یک کودک نیازمند توجه و محبت می باشد، یک فرد سالمند نیز به این فاکتورها احتیاج دارد. شاید نگهداری از سالمندان درمنزل کار ساده ای نباشد اما همان طور که یک کودک به تنهایی قادر به رفع نیازهای روزمره خود مانند غذا خوردن، خوابیدن، راه رفتن و … نیست شاید یک سالمند نیز به تنهایی قادر به رفع این گونه احتیاجات روزمره نباشد. حضور سالمندان به عنوان عزیزترین و گران قدرترین افراد یک خانواده در منزل می تواند موجب دلگرمی و شادکامی کلیه افراد خانواده باشد.

شرایط نگهداری از سالمندان در منزل

واحد نگهداری از سالمندان ناجی با برخورداری از آخرین یافته های پزشکی و روانسناسی و کادر مجرب آمادگی خواهد داشت تا از عزیزان شما در منزل خودتان نگهداری و مراقبت نماید. پرسنل این واحد با دقت بسیار انتخاب شده اند و همگی ایشان کسانی هستند که علاوه بر تجربیات زیاد سالمندان را به خوبی درک کرده و به احساسات آنان توجه می کنند. این پرسنل آموزش دیده بوده و  وظیفه ی نگهداری و مراقبت از سالمندان را به خوبی انجام می دهند و می توانند احتیاجات روزمره این عزیزان را برطرف نمایند.

مرکز پرستاری و مراقبت های بالینی ناجی آمادگی خواهد داشت تا در صورت نیازبا ارائه توضیحات در خصوص نحوه نگهداری از سالمندان در منزل و شرایط لازم برای انجام این مهم شما را در انتخاب پرستار واجد شرایط یاری نماید.

کارشناسان ناجی در تمام مدت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما در خصوص نحوه عقد قرارداد و اعزام پرستار می باشند. در صورتی که نیاز به پرستار با تجربه جهت نگه داری از سالمند خود دارید با شماره 88464000 تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مرکز پرستاری ناجی از ساعت 9 الی 17 آماده مشاوره و پاسخ گویی به تمامی سوالات شما هستند .