آمبولانس VIP

معرفی آمبولانس VIP

آمبولانس VIP در حقیقت همان آمبولانس های درای مراقبت های ویژه هستند و از نظر امکانات و تجهیزات پزشکی با هم هیچ فرقی ندارند و تنها فرق آن ها با همدیگر در کادر پزشکی و پرسنل آن است . پرسنل آمبولانس VIP را زا بین بهترین و با تجربه ترین ها انتخاب می کنند که دارای سوابق کاری درخشانی در دوران خدمت خود بوده اند و نیز می بایست توانایی مکالمه به زبان های انگلیسی- عربی ترکی و کردی را داشته باشند .

این آمبولانس ها برای ارائه خدمات به سفارت خانه ها و شرکت های خارجی و سازمان های بین المللی پایه گذاری شده است.

آمبولانس VIP با کسب مجوز لازم می تواند بیماران را خارج از مرز به کشور دیگر که در همسایگی ایران قرار دارند انتقال دهد.

تجهیزات آمبولانس VIP

همانگونه در قسمت بالا نیز گفتیم تجهیزات این نوع آمبولانس با نوع آمبولانس های ICU تفاوتی ندارد. امکانات این نوع آمبولانس شامل موارد ذیل است:

  • طرح و فضای داخلی این نوع آمبولانس یه شکلی است که می توان یک بیمار را که در وضعیت حاد باشد به همراه دو کادر پزشکی حمل کرد.
  • در این نوع آمبولانس بیمار تحت مراقبت ویژه بوده و با داشتن امکانات ویژه لازم می توان خدمات پزشکی لازم را به بیمار ارائه نمود.
  • امکانات و تجهیزاتی که در آمبولانس VIP قرار دارد دقیقا مانند بخش CCU , ICU در بیمارستان ها می باشد.

 موراد موثر در هزینه آمبولانس VIP چیست؟

کرایه آمبولانس VIP و برآورد هزینه آن به عوامل زیادی بستگی دارد که از ان جمله می توان : فاصله- کادر پزشکی- نیروی کمکی- ترافیک مسیر- مدت زمان حضور در آمبولانس- تزریقات- و در نهایت تجهیزات ویژه ای که در این نوع آمبولانس ها وجود دارد اشاره کرد .

مهم ترین مورد فاصله است که هزینه آن در زمانی که بیمار را به یکی از بیمارستان های داخل کشور منتقل شود با موقعی که بخواهند آن را از مرز خارج و به کشورهای اطراف انتقال دهند فرق دارد.

کادر پزشکی که به همراه آمبولانس VIP جهت ارائه خدمات پزشکی و کنترل وضعیت بیمار تا هنگام رسیدن به مقصد جز نیرو های حرفه ای و با تجربه بوده لذا این مورد نیز در هزینه آمبولانس VIP بسیار تاثیر گذار است.

گاهی پیش می آید با توجه به وضعیت بیمار به نیروی کمکی نیز نیاز باشد. و همچنین مدت زمانی که طول می کشد که بیمار را به بیمارستان (داخل و یا خارج) منتقل نمود از عواملی می باشد که تاثیر زیادی در کرایه این نوع آمبولانس دارد.

 

آمبولانس VIP

آمبولانس VIP

 

مرکز آمبولانس ناجی با اعزام آمبولانس VIP به عنوان مدرن ترین مرکز آمبولانس خصوصی در کشور وظیفه خود می داند تا در کنار ارائه خدمات پیشرفته ی پزشکی از منزلت و شخصیت جامعه پزشکی کشورمان حراست نماید.

به همین منظور با ایجاد واحد تشریفات این امکان فراهم آمده است تا بیماران دیپلمات حاضر در ایران و گروه های توریستی مراجعه کننده به کشورمان را تحت پوشش قرار دهیم.

آمبولانس vip مرکز آمبولانس ناجی در واقع همان آمبولانسهای مراقبتهای ویژه هستند و از نظر تجهیزاتی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. تفاوت آمبولانس VIP در پرسنل درمانی و کادر مربوطه می باشد. این پرسنل از میان بهترین و کارآزموده ترین پرسنل درمانی انتخاب گردیده اند و قادر هستند به زبان های مختلف ( انگلیسی، عربی، ترکی، کردی و…) صحبت کنند.

آمبولانس سفارت و خارج از کشور

بسیاری از سفارت خانه های حاضر در کشورمان و همچنین بسیاری از شرکت های خارجی و سازمان های بین المللی از خدمات VIP مرکز آمبولانس ناجی استفاده می نمایند.

خدمات مرکز آمبولانس ناجی با کسب مجوزهای لازم و استفاده از پلاک انتظامی بین المللی ( کاپوتاژ) به بیرون از مرزهای کشورمان نیز گسترش یافته و در ماموریت های متعدد اقدام به انتقال بیماران از مبداء یا به مقصد کشورهای همسایه نظیر ( ترکیه، ایالت کردستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، آذربایجان و….) نموده ایم. این خدمان در سریع ترین زمان ممکن قابل دسترسی می باشد.