مقالات

بهترین انتقال دهنده بیماران اعصاب و روان

بیماری ها تنها جسمانی نیستند بلکه روان انسان ها بر حسب فشارهای فکری و یا تعامل با دیگران نیز دچار بیماری می گردند در این نوع بیماری ها فرد با تاثیر پذیری از ذهن و رفتار سبب بروز ناراحتی برای خود و دچار ناتوانی می شود هنوز علت مشخصی برای این امر شناخته نشده است ولی می توان گفت عواملی نظیر ژنتیک و استرس ها در بروز آن تاثیرگذار است این اختلالات شامل وسواس و اختلالات دو قطبی ، افسردگی، اسکیزوفرنیا هستند. در واقع بیماری های اعصاب و روان به دلیل طیف گسترده، دسته بندی مشخصی ندارند ولی ما در این جا به عمده ترین بیماری های اعصاب و روان اشاره می کنیم.

انواع بیماری های اعصاب و روان

  • روان گسیختگی یا اسکیزوفرنی : در این نوع بیماری فرد در دنیای رویایی خودساخته به سر می رود.
  • روان پریشی افسردگی یا سرخوشی : نشانه های این بیماری بین هیجانی شدید و افسردگی نوسان پیدا می کند.
  • سوء ظن و هذیان گویی یا پارانویا : بیمار با داشتن سوء ظن فوق العاده شدید و بی دلیل در چهارچوبی توهمی به سر می برد.

متخصصین ناجی ، همراه شما

مراجعه به روانپزشک امروزه امری دشوار به نظر می رسد و در بیشتر مواقع بیمار همکاری لازم را برای رفتن به دکتر روانپزشک نمی کند در این حین خانواده ها نیز مقصر هستند چرا که با پنهان کاری بیماری سبب وخیم تر شدن آن می شوند.

 تا چه زمانی  روش ها و یا مداخلات پزشکی برای بیمار، کمتر مورد توجه قرار می گیرد هر چه بیشتر این وضعیت نادیده گرفته شود نتیجه ای چون بدتر شدن اوضاع و روند طولانی تر برای درمان این بیماری نخواهد داشت.

مرکز آمبولانس VIP ناجی با در دست گرفتن کنترل اوضاع و دانستن دغدغه و دلواپسی های خانواده ی بیمار، آنها را در این امر یاری کرده و با تلفیق تجربه و علم، راهکارهای اثر بخشی را برایشان در نظر گرفته است. با توجه به اینکه زمان متوسل شدن به افراد غیر متخصص دیگر به پایان رسیده و جوابگو نمی باشد مرکز آمبولانس خصوصی ناجی دارای تیم های متخصصی همراه با خدماتی خوب و آمبولانس های مجهز همواره می کوشد تا به صورتی ایمن  و با در نظر گرفتن اعتبار خانواده ، بیماران را به مراکز درمانی انتقال دهد.