آمبولانس vip

مرکز آمبولانس ناجی با اعزام آمبولانس vip به عنوان مدرن ترین مرکز آمبولانس خصوصی در کشور وظیفه خود می داند تا در کنار ارائه خدمات پیشرفته ی پزشکی از منزلت و شخصیت جامعه پزشکی کشورمان حراست نماید.

به همین منظور با ایجاد واحد تشریفات این امکان فراهم آمده است تا بیماران دیپلمات حاضر در ایران و گروه های توریستی مراجعه کننده به کشورمان را تحت پوشش قرار دهیم.

آمبولانس vip مرکز آمبولانس ناجی در واقع همان آمبولانسهای مراقبتهای ویژه هستند و از نظر تجهیزاتی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند. تفاوت آمبولانس VIP در پرسنل درمانی و کادر مربوطه می باشد. این پرسنل از میان بهترین و کارآزموده ترین پرسنل درمانی انتخاب گردیده اند و قادر هستند به زبان های مختلف ( انگلیسی، عربی، ترکی، کردی و…) صحبت کنند.

آمبولانس سفارت و خارج از کشور

بسیاری از سفارت خانه های حاضر در کشورمان و همچنین بسیاری از شرکت های خارجی و سازمان های بین المللی از خدمات VIP مرکز آمبولانس ناجی استفاده می نمایند.

خدمات مرکز آمبولانس ناجی با کسب مجوزهای لازم و استفاده از پلاک انتظامی بین المللی ( کاپوتاژ) به بیرون از مرزهای کشورمان نیز گسترش یافته و در ماموریت های متعدد اقدام به انتقال بیماران از مبداء یا به مقصد کشورهای همسایه نظیر ( ترکیه، ایالت کردستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، آذربایجان و….) نموده ایم. این خدمان در سریع ترین زمان ممکن قابل دسترسی می باشد.