• 021.88464000
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 24 ساعته هر روز هفته در خدمت شما هستیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آمبولانس هوایی

آمبولانس هوایی ناجی

به اطلاع هموطنان عزیز در سراسر کشور میرساند واحدهای  آمبولانس هوایی مرکز آمبولانس ناجی در ادامه فعالیت خود که در سالهای گذشته موجب گردید بسیاری از هموطنان در داخل و خارج از کشور بتوانند بمنظور انتقال هوایی بیماران از سرویس هوایی و جت آمبولانس ناجی استفاده نمایند اقدام به برنامه ریزی قوی تر و منسجم تر برای استفاده از هواپیماها و هلی کوپترهای مدرن و مجهزتر نموده است.

 این مرکز  موفق گردیده با برنامه ریزی جدید بعنوان اولین مرکز آمبولانس مجهز به واحد هوایی برای انتقال هوایی بیماران در کشور خدمات منحصر بفردی را ارائه نماید

 از این پس خواهیم توانست در کوتاهترین زمان ممکن بیماران را از سراسر کشور توسط جت های بسیار مجهز و هلی کوپترهای جدید به هر نقطه از کشور و خارج از کشور که مایل باشند منتقل نماییم

متقاضیان برای برخورداری از سرویس هوایی ناجی میتوانند با تلفن های مرکز آمبولانس ناجی در تهران یا بطور مستقیم یا از طریق شماره موبایلهای   - 0912.1255031 - 0935.1366360   تماس حاصل نمایند.

 

گالری عکس :

آمبولانس هوایی
   

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه در سراسر جهان توجه ويژه اي به انتقال بيماران از طريق هوايي مي شود و كشورهاي مختلف به فراخور وضعيت جغرافيايي خود سعي نموده اند از سرويس هاي هوايي بيشترين بهره را ببرند

يكي از پرنده هايي كه براي انجام اين مهم بسيار مناسب ميباشد و از قابليت هاي فراواني برخوردار بوده و توانايي هاي بشماري دارد هلي كوپتر است

هلي كوپتر بعنوان وسيله پرنده اي كه در باند هاي بسيار كوچك فرود مي آيد و توانايي اعزام به مناطق صعب العبور را دارد مورد توجه سيستم اورژانس در سراسر جهان قرار گرفته است.

هلي كوپتر در امداد رساني در جنگ ها يا حوادث غير مترقبه نقش انكار ناپذيري دارد و ارسال كمك هاي فوري و تيم هاي پزشكي به اينگونه مناطق را در سريعترين زمان ممكن امكان پذير نموده است.

سرويس هاي هلي كوپتري در اورژانس هاي جاده اي و مناطق كوهستاني هر ساله جان بسياري از انسانها را نجات داده اند

چند سالي است كه مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي و همچنين سازمانهاي امدادي ديگر مانند آتش نشاني و هلال احمر در كشور ما سرويس هاي هلي كوپتري منظم و پرقدرتي ايجاد نموده اند و خدمات خود را به بيماران و مصدومين ارائه مي نمايند

اما يكي از محدوديتهاي سرويس هاي هلي كوپتري اورژانس كشور اين است كه بر اساس آيين نامه هاي اجرايي ميبايست اينگونه خدمات فقط به بيماران اورژانسي و در زماني كه امكان استفاده از آمبولانس زميني چه از نظر وضعيت جغرافيايي و چه از نظر كمبود زمان فراهم نباشد ارائه گردد و در شرايط عادي اين خدمات شامل بيماراني كه ميبايست از مناطق كشور به تهران منتقل گردند نمي شود

بطور مثال اگر بيمار يا مصدومي براي بهره مندي از امكانات درماني پايتخت ميبايست از طريق هوايي منتقل گرددوبدليل اينكه در منطقه اي حضور دارد كه از باند پرواز براي نشست و برخاست جت آمبولانس برخوردار نيست بايد از خدمات هلي كوپتري استفاده نمايد بطور معمول و در شرايط عادي اين امكان فراهم نمي باشد كه از هلي كوپترهاي اورژانس كشور براي انتقال بيمار مذكور استفاده نماييم لذا بايد براي انتقال اين بيمار از هلي كوپترهايي استفاده شود كه در بخش خصوصي و براي همين منظور در نظر گرفته شده است

هلي كوپترهاي امدادي در بخش خصوصي از كليه امكانات مراقبتهاي ويژه و تجهيزات لازم برخوردار ميباشند و در انواع مختلف با ظرفيت هاي متفاوت انجام وظيفه مي نمايند.

اين هلي كوپترها به مناطقي اعزام مي شوند كه حتي از باندهاي كوچك براي هواپيماهاي سمپاش برخوردار نيستند و هيچگونه راهي براي استفاده از پرنده هاي بال ثابت وجود ندارد چرا كه برخلاف عقيده عموم هزينه پرواز هلي كوپتر بسيار بيش از هزينه پرواز هواپيما در همان مسير ميباشد و ميتوان گفت كه هلي كوپتر پرنده بسيار پرهزينه اي بشمار ميرود.بنابراين تا جايي كه امكان دارد ميبايست براي انتقال بيماران از شهري به شهر ديگر از وسيله هاي پروازي به غير از هلي كوپتر استفاده نماييم.ضمن اينكه برد پروازي هلي كوپتر بدليل محدوديت هايي كه دارد بسيار پايين تر از هواپيما ميباشد و در مسيرهاي طولاني بايد زماني را براي فرود و سوختگيري مجدد در نظر بگيريم.

همين محدوديت ها و هزينه ها است كه هلي كوپتر را براي پرواز در مسيرهاي طولاني بعنوان وسيله اي ترجيحي معرفي نمي نمايد.

براي اطلاع از چگونگي درخواست و اعزام هلي كوپتر ميتوانيد علاوه بر شماره تلفن هاي مركز آمبولانس ناجي تماس حاصل فرماييد.

 

هلي كوپتر امداد - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
انتقال بیماران مراقبتهای ویژه توسط پروازهای اختصاصی با آمبولانس هوایی (هواپیما-هلی کوپتر) در تمام نقاط کشور

آیا میدانید یکی از مهمترین عوامل در موفقیت انتقال بیماران بدحال عامل (زمان) میباشد؟

آیا میدانید که تکانهای ناشی از عوارض جاده میتواند در افزایش وضعیت بحرانی بیماران موثر بوده و صدمات جبران ناپذیری را به آنان وارد آورد؟

متاسفانه بسیاری از کسانی که عزیزی را در بیمارستانهای شهرستانها دارند و مایل هستند او را به تهران منتقل نمایند نمی دانند که انتقالات زمینی در بسیاری از مواقع میتواند موجب افزایش خطر برای عزیزانشان باشد.


در غالب اوقات زمان نقش مهمی را برای بهبودی بیماران بازی می کند و بخصوص برای بیماران نیازمند به مراقبتهای ویژه , هر ثانیه ارزش حیاتی خواهد داشت.


اینجاست که ضرورت استفاده از آمبولانس هوایی احساس خواهد شد.

ما آماده هستیم تا در زمانیکه منع پزشکی برای انتقال هوایی بیمارتان وجود نداشته باشد، در سریعترین زمان ممکن این کار را انجام دهیم.
واحد هوایی مرکز آمبولانس ناجی ضمن هماهنگی با بسیاری از شرکتها و ارگانهای ذیربط قادر خواهد بود تا بمنظور انتقال بیماران در سراسر کشور بطور شبانه روزی در خدمت شما و بیمارتان باشد.
ما با اعزام هواپیمای مجهز و اختصاصی آمبولانس به مناطقی از کشور که از فرودگاه برخوردار میباشند قادر هستیم بیماران بدحال را تحت بهترین و مدرنترین شرایط پزشکی به تهران منتقل نماییم.

همچنین قادر خواهیم بود با اعزام هلی کوپتر و کادر پزشکی ، برخی نقاط کشور که دارای فرودگاه نیستند را نیز تحت پوشش قرار دهیم.
چون انجام انتقالات هوایی مستلزم دریافت اطلاعات پزشکی و چگونگی شرایط بیمار میباشد متقاضیان میبایست در اسرع وقت نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.به همین علت واحد انتقال هوایی آمبولانس ناجی بطور شبانه روز پاسخگوی تماس شما عزیزان جهت ارائه اطلاعات لازم میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با مراحل اعزام آمبولانس هوایی (جت آمبولانس-هلیکوپتر) میتوانید از طریق شماره 88464000 با ما تماس حاصل فرمایید