مقالات

انتقال بیماران اعصاب و روان

با توجه به اینکه خانواده و بستگان بیماران اعصاب و روان Neurosis-Psychosis و مبتلایان به مصرف مواد مخدر صنعتی در سال های اخیر با معضل انتقال این بیماران به مراکز درمانی مواجه می باشند، مرکز آمبولانس ناجی به عنوان یکی از مجهزترین ومعتبرترین مراکز آمبولانس خصوصی برای اولین بار در ایران اقدام به تشکیل واحدهای تخصصی انتقال بیماران اعصاب و روان :

  • Borderline
  • Histrionic
  • Anti Social
  • Paranoid
  • Narcotic
  • Passive-Aggressive

و مبتلایان به مصرف مواد مخدر با استفاده از تجهیزات مخصوص و بهره گیری از دانش کارشناسان مجرب پرستاری نموده است.
این مرکز آمادگی خواهد داشت تا بیماران فوق الذکر را با استفاده از آخرین تکنیک های توصیه شده و رعایت کلیه نکات پزشکی و درمانی با در نظر گرفتن شأن و اعتبار خانواده های آنان بصورت کاملا ایمن کنترل و به مراکز درمانی منتقل نماید.
مرکز آمبولانس VIP ناجی به منظور گسترش و ایجاد زمینه های همکاری بیشتر با مراکز و بیمارستان های تخصصی اعصاب و روان، آماده انجام هرگونه همکاری با این گونه مراکز و ارائه خدمات به بیماران معرفی شده می باشد.

بیماران اعصاب و روان به چند گروه تقسیم می شوند:

برخی از گروه ها با توجه به شرایط خاصی که دارند از قبول بیماری خود پرهیز می کنند و به همین علت حاضر به همکاری با گروه درمان و خانواده خود برای انجام مراحل بهبودی و کاهش عوارض بیماری نیستند.

در این گونه موارد حضور تیم تخصصی برای به مراکز درمانی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که اگر ارتباط با بیمار و مراحل انتقال به درستی و دقت انجام نگیرد می تواند عوارض نامطلوب بر وضعیت فعلی بیمار و نوع ارتباط آینده اش با خانواده داشته باشد.

مرکز آمبولانس I.C.U ناجی به عنوان تنها مرکز تخصصی انتقال افرادی که بیماری اعصاب و روان دارند محسوب می گردد و تیم های تخصصی ما به طور شبانه روزی آماده منتقل کردن این افراد هستند. برای دریافت توضیحات و مشاوره می توانید با تلفن های مرکز آمبولانس ناجی در تمام شبانه روز تماس حاصل فرمائید.