مقالات

انتقال بیماران اعصاب و روان

با توجه به اينکه خانواده و بستگان بيماران اعصاب و روان Neurosis-Psychosis و مبتلايان به مصرف مواد مخدر صنعتي در سال هاي اخير با معضل انتقال اين بيماران به مراکز درماني مواجه مي باشند، مرکز آمبولانس ناجي به عنوان يکي از مجهزترين ومعتبرترين مراکز آمبولانس خصوصی براي اولين بار در ايران اقدام به تشکيل واحدهاي تخصصي انتقال بیماران اعصاب و روان :

  • Borderline
  • Histrionic
  • Anti Social
  • Paranoid
  • Narcotic
  • Passive-Aggressive

و مبتلايان به مصرف مواد مخدر با استفاده از تجهيزات مخصوص و بهره گيري از دانش کارشناسان مجرب پرستاري نموده است.
اين مرکز آمادگي خواهد داشت تا بيماران فوق الذکر را با استفاده از آخرين تکنيک هاي توصيه شده و رعايت کليه نکات پزشکي و درماني با در نظر گرفتن شأن و اعتبار خانواده هاي آنان بصورت کاملا ايمن کنترل و به مراکز درماني منتقل نمايد.
مرکز آمبولانس VIP ناجی به منظور گسترش و ايجاد زمينه هاي همکاري بيشتر با مراكز و بيمارستان هاي تخصصي اعصاب و روان، آماده انجام هرگونه همكاري با اين گونه مراكز و ارائه خدمات به بيماران معرفي شده مي باشد.

بیماران اعصاب و روان به چند گروه تقسیم می شوند:

برخی از گروه ها با توجه به شرایط خاصی که دارند از قبول بیماری خود پرهیز می کنند و به همین علت حاضر به همکاری با گروه درمان و خانواده خود برای انجام مراحل بهبودی و کاهش عوارض بیماری نیستند.

در این گونه موارد حضور تیم تخصصی برای به مراکز درمانی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که اگر ارتباط با بیمار و مراحل انتقال به درستی و دقت انجام نگیرد می تواند عوارض نامطلوب بر وضعیت فعلی بیمار و نوع ارتباط آینده اش با خانواده داشته باشد.

مرکز آمبولانس I.C.U ناجی به عنوان تنها مرکز تخصصی انتقال افرادی که بیماری اعصاب و روان دارند محسوب می گردد و تیم های تخصصی ما به طور شبانه روزی آماده منتقل کردن این افراد هستند. برای دریافت توضیحات و مشاوره می توانید با تلفن های مرکز آمبولانس ناجی در تمام شبانه روز تماس حاصل فرمائید.